Інсайдер розповів, які прізвиська дали одне одному принц Вільям і Кейт Міддлтон

Милі й з гумором

На публіці принц Вільям і Кейт Міддлтон не виявляють почуттів один до одного, поводять себе стримано та суворо дотримуються правил королівського етикету. Однак за дверима палацу вони бувають іншими. Про це розповів королівський письменник Том Квінн, автор книги «Позолочена молодість: інтимна історія дорослішання в королівській родині», яка містить ексклюзивні свідчення персоналу палацу та королівських інсайдерів.

принц Вільям і Кейт Міддлтон

«Хтось у палаці розповів мені про прізвиська, які вони мають одне для одного, — сказав Том Квінн для Fox News Digital. — Але все не так солодко. У них бувають жахливі сварки, коли вони кидають речами одне в одного. Кейт може здатися дуже спокійною людиною, і Вільям теж. Але це не завжди правда».

Один колишній співробітник палацу, який знав принцесу Вельську, поділився з Томом, що Кейт Міддлтон називає принца Вільяма babe, а він її — «герцогинею Дулітл», як у творі Бернарда Шоу «Пігмаліон», де Еліза Дулітл зі звичайної дівчини перетворилася на аристократку з вишуканими манерами.

принц Вільям і Кейт Міддлтон

Вільям також називає свою дружину Babykins і DoD — скороченою версією «герцогиня Дулітл», а коли він злий на Кейт, то звертається до неї «кохана» з «явними ознаками роздратування в голосі». Міддлтон же жартома називає свого чоловіка «лисий».

Зазначимо, раніше принц Вільям зізнавався, що його мати, принцеса Діана, називала його «Вомбат». Це прізвисько закріпилося за ним навіть у дорослому віці.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали