Принц Вільям врегулював судову справу щодо зламу телефона принца Гаррі

Одна з найгучніших справ принца 

Принц Вільям врегулював судову справу принца Гаррі проти британської газетної групи Руперта Мердока News Group Newspapers (NGN) — видавця The Sun за «дуже велику суму». Вона була відкрита через незаконне отримання інформації, зокрема злам телефона принца Гаррі. Про це повідомляє SkyNews із посиланням на документи справи та адвокатів Гаррі.

Принц Гаррі і принц Вільям

Після початку слухань за участю принца Вільяма та актора Г’ю Ґранта NGN звернувся до судді з проханням відхилити всі позови, оскільки вони «були подані занадто пізно». Однак юристи принца Гаррі заявили, що це «спроба приховати таємну угоду між королівською родиною як інституцією та NGN», про яку герцог був поінформований ще у 2012 році.

Адвокат принца заявив, що королівська родина знала про прослуховування ЗМІ його голосової пошти й приховала це від нього, а коли Гаррі подав позов до суду, принц Вільям «врегулював справу за лаштунками».

Принц Гаррі і принц Вільям

«Причина полягала в намаганні уникнути ситуації, коли члену королівської родини довелося б сидіти на місці для свідків і розповідати конкретні деталі перехопленої приватної та дуже чутливої ​​голосової пошти».

Зазначимо, що слухання триватимуть три дні, і суддя визначить, чи перейдуть позови до судового розгляду, який має розпочатися у січні наступного року.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали