Принц Вільям і Кейт Міддлтон назвали улюблені фільми своїх дітей

Що дивляться майбутні монархи

Принц Вільям і Кейт Міддлтон ретельно дбають про повну конфіденційність своїх дітей — юних принців Джорджа і Луї та принцеси Шарлотти. Однак часом вони трохи підіймають завісу таємниці й діляться кумедними та милими моментами з їхнього життя. Про це повідомляє The Mirror.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьми

Під час зустрічі після церемонії BAFTA Кейт Міддлтон розповіла, що класика від Disney, зокрема «Паддінгтон» і «Коко», є одними з улюблених фільмів принца Джорджа.

«Це чудово, зокрема через зацікавленість Вільяма у кіно. Чудово мати цю річ між батьком і сином», — додала Кейт Міддлтон.

Принц Джордж

Принц Вільям же сказав, що його старший син обожнює мультфільм «Король Лев».

«Ми декілька разів дивилися "Октонавтів". Він також дивився декілька фільмів про "Лего", тож він дивився багато подібних речей».

Принц Джордж не єдиний фанат Disney в сім’ї Уельських. Під час королівської подорожі на честь ювілею ЗМІ помітили, як принцеса Шарлотта танцювала під пісню «Ми не говоримо про Бруно» з мультфільму «Енканто».

Принцеса Шарлотта

Принц Луї також з дитинства був оточений Disney. Джерело The Mirror поділилося, що у 2018 році принц Гаррі подарував хлопчику на хрестини оригінальну копію «Вінні-Пуха» А. А. Мілна 1926 року.

Принц Луї


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали