Принц Гаррі та Меган Маркл вирушили в тур Нігерією — фоторепортаж

Роздивляємося образи подружжя

Герцог і герцогиня Сассекські вирушили в триденний тур до Нігерії після запрошення від начальника штабу оборони країни — генерала Кристофера Муса. Поїздка присвячена десятій річниці The Invictus Games («Ігор нескорених»).

Упродовж туру подружжя відвідало школу Lightway Academy, волейбольний матч від благодійної організації Nigeria Unconquered, а також прийом для родин військовослужбовців, на якому відбулося й відкриття реабілітаційного центру. 

Протягом цих заходів Меган Маркл встигла продемонструвати чимало образів. Зокрема, серед вбрання герцогині були білий костюм із приталеним жакетом і брюками кльош, чорно-бежева мідісукня з пальмовим принтом і розрізами на спідниці та під ліфом, а також ніжна персикова максісукня з традиційним дерев’яним намистом. Окрім цього, Меган Маркл показала образи зі стриманою білою сукнею прямого крою, моделлю з квітковим візерунком і зі спідницею на запах у блакитно-синю смужку.

Візит до Нігерії був пов`язаний з 10-річчям «Ігор нескорених» — міжнародних спортивних змагань у паралімпійському стилі для ветеранів та військовослужбовців, що були засновані принцом Гаррі. Нігерія долучилася до них у вересні 2023 року.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали