Принц Гаррі та Меган Маркл можуть офіційно повернутися до королівських обов’язків

До рідних стін

Схоже, що після смерті королеви Єлизавети II у монаршій родині очікуються зміни. Зокрема, у зарубіжних ЗМІ почали говорити про повернення Меган Маркл і принца Гаррі до королівських обов’язків. Про це повідомляють джерела US Weekly.

У виданні зазначають, що у найближчому майбутньому герцоги Сассекські можуть повернутися до виконання королівських обов’язків. За його інформацією, це може означати поновлення їхнього фінансування Букінгемським палацом та повернення охорони.

Про те, аби Меган та Гаррі повернулися у родину, почали говорити ще за життя королеви Єлизавети II. Тепер же і король Чарльз III розглядає таку можливість.

Попри те що стосунки короля Чарльза III з Меган та Гаррі почали налагоджуватися, напруженість усе ще спостерігається у взаєминах із принцом Вільямом та Кейт Міддлтон.

«Вони все ще не проводять час учотирьох. Наразі королівська родина намагається рухатися далі. Чарльз дав Гаррі шанс на повернення, якщо він наважиться на це. Якщо так станеться, то Гаррі доведеться відновлювати довіру свого батька, а це точно затяжний процес», — цитує слова джерела International Business Time.

Нагадаємо, що Меган Маркл і принц Гаррі відмовилися від своїх королівських обов’язків у січні 2020 року, аби жити незалежним від правил та фінансів королівської родини життям. 


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали