Принц Гаррі розповів, ким мріє стати його син Арчі, коли виросте

Батько підтримає будь-який вибір

Напередодні стримінговий сервіс Netflix представив програму принца Гаррі та Меган Маркл «Серця нескорених», присвячену мультиспортивним змаганням, участь у яких беруть поранені та травмовані військовослужбовці, ветерани та жінки-військові: «Ігри нескорених». Документальна стрічка містить кадри залаштунків «Ігор», історії спортсменів, які змагаються, та інтерв’ю з принцом Гаррі.

У своїй промові герцог Сассекський заявив, що «Ігри нескорених» — саме те місце, де усвідомлюєш, що всі труднощі минулого були трампліном, який підштовхує до наступного рівня. Гаррі також розповів про свого сина Арчі. Виявляється, вони часто розмовляють про те, ким хлопчик хоче стати в майбутньому.

Принц Гаррі та Арчі

«Коли я розмовляю зі своїм сином Арчі про те, ким він хоче стати, коли виросте, іноді він каже, що космонавтом, іноді — пілотом. Але я нагадую йому, що, незалежно від того, ким ти хочеш стати, коли виростеш, найбільше значення має твій характер. І ніщо не змусить нас з його мамою пишатися так, як те, що він має свій характер, такий, як ми бачимо перед собою сьогодні».

У серіалі Гаррі також розповів про втрату матері, принцеси Діани, і те, як вона вплинула на нього. Тригером став тур принца Афганістаном, що відбувся у 2012 році. Повернувшись із нього, чоловік усвідомив, що глибоко в його душі живе травма, яка ніколи не обговорювалася. Він довго стримував свої почуття, а коли вони почали виходити назовні, не міг зрозуміти, що відбувається.

Принцеса Діана і принц Гаррі

«У мене не було такої підтримки, такої мережі чи експертної поради, щоб визначити, що зі мною насправді відбувається. На жаль, як і більшість людей, ви вперше думаєте про терапію, коли лежите на підлозі в позі ембріона, ймовірно, бажаючи, щоб ви мали справу з деякими з цих речей раніше. І це те, що я дійсно хочу змінити».


Реклама

Популярні матеріали

Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Галета з абрикосами та мигдалем: покроковий рецепт


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали