Принц Гаррі та Меган Маркл перетворили свій будинок на Форт-Нокс

Поведінка герцога і герцогині шокує

Принц Гаррі та Меган Маркл вирішили всерйоз подбати про свою безпеку після того, як зловмисники двічі намагалися потрапити у їхнє помешкання. Однак дехто вважає, що у питаннях охорони свого житла герцог і герцогиня зайшли надто далеко, перетворивши свій будинок на фортецю. Про це виданню Daily Express розповіла флористка Лінн та її співробітник Марселло Росс, які робили доставку в маєток принца Гаррі та Меган Маркл.

Принц Гаррі і Меган Маркл

За словами Лінн, вони під’їхали до головного входу, проте охорона відправила їх до інших воріт.

«Тож я прийшла і повідомила, що я тут, щоб доставити квіти. І мені сказали їхати до наступних воріт, а ще вони весь час спостерігали за мною через камери».

Лінн розповіла, що від воріт неможливо навіть побачити помешкання Гаррі та Меган, а також там її зустріла посилена охорона.

Принц Гаррі і Меган Маркл

«Там перебували хлопці-військові, які мали такий вигляд, ніби вони щойно прийшли зі служби. Вони були озброєні. Я сказала, що розношу квіти, і ворота відчинилися. Звідти навіть не можна побачити будинок, він так далеко».

Флористка поскаржилася виданню, що все виглядало так, ніби вона збиралася пограбувати чи підірвати будинок. Зрештою квіти, адресовані «Міс М», вона залишила військовим і покинула територію маєтку.

«Там, нагорі, як у Форт-Ноксі!» — додав Марселло Росс.

Нагадаємо, що принц Гаррі та Меган Маркл планують переїзд.


Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали