ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ЖИЗНЬ ПОСЛЕ КОРМЛЕНИЯ ГРУДЬЮ: ЧТО ТАКОЕ...

НАСТОЯЩИЙ БЕСТСЕЛЛЕР: САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ ДЖИНСЫ...

ПУТЕШЕСТВИЕ ПО ТАИЛАНДУ С ДИЗАЙНЕРОМ КРИСТИНОЙ...

Принц Гаррі збирається до Мексики, аби познайомитись з батьком Меган

Це буде одна з перших поїздок новоспеченого подружжя

Фото: gettyimages,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Усі ми помітили, що до вівтаря Меган Маркл вів не батько, а принц Чарльз. Томас Маркл не лише не приїхав на весілля доньки, він навіть не встиг познайомитись з зятем – принцем Гаррі. Томас розповів журналістам, що дивився пряму трансляцію і прокоментував подію так: «Це була дивовижно гарна церемонія. Я до кінця життя буду шкодувати про те, що мене там не було і я не міг тримати свою доньку за руку у цей важливий для неї момент».

Але скоро ми станемо свідками першої зустрічі принца Гаррі з тестем. Молодята планують відвідати батька Меган Маркл, який живе в Мексиці, після операції на серці, яку Томас переніс в минулу середу. «Ми точно не знаємо, коли ця подорож має відбутися, але наближені до Меган і Гаррі натякають, що слід очікувати цього найближчим часом, бо для молодят ця зустріч є надважливою, особливо для Гаррі», – королівський репортер Кеті Ніколл.

Звичайно ж і Меган, яка була дуже стурбованою через здоров'я батька, дуже хоче приїхати до нього в гості вже в титулі герцогині. Адже ще перед весіллям  Меган казала: "Я завжди піклуватимусь про свого батька і сподіваюся, що йому вдасться зараз, у такий важливий момент, зосередитись на своєму здоров’ї".

 

14 белых платьев с открытыми плечами, как у Меган Маркл

Что супруги Трамп подарили Меган Маркл и принцу Гарри

Ваше сиятельство: совет по уходу за кожей накануне свадьбы от косметолога Меган Маркл

Загрузка...