Принц Гаррі та Меган Маркл ніколи не хотіли бути разом із сім’єю на балконі Букінгемського палацу

Новий скандал у королівській сім’ї

Наближається день святкування 70-річчя правління Єлизавети ІІ, до якого заплановано чимало заходів. Одним із важливих елементів має стати вихід на балкон Букінгемського палацу членів королівської родини для привітання підданих, традиційних фото та перегляду параду Trooping the Colour.

Королівська сім`я на балконі Букінгемського палацу

Нещодавно стало відомо, що цього року королева Єлизавета виключила зі списку гостей на балконі принца Гаррі, Меган Маркл та принца Ендрю. Представник Букінгемського палацу повідомив, що присутніми будуть лише ті члени королівської сім`ї, які нині виконують офіційні громадські обов’язки від імені Її Величності.

Після офіційного оголошення списку запрошених соціальні мережі вибухнули, а в ЗМІ почали з’являтися припущення, чому королева прийняла таке рішення. Зокрема інсайдер видання Daily Mail розповів, що принц Гаррі та Меган Маркл ніколи не хотіли бути разом із сім’єю на балконі Букінгемського палацу.

Королівська сім`я на балконі Букінгемського палацу

Інсайдер додав, що Гаррі обговорив зі своєю бабусею можливість не відвідувати парад Trooping the Colour ще задовго до офіційного оголошення. Герцог і герцогиня Сассекські дуже хочуть взяти участь у святкуванні ювілею, проте обидві сторони вважають, що їм краще не з’являтися на балконі.

Нагадаємо, що напередодні Меган Маркл та принц Гаррі вперше з часів Мегзіта навідались до Єлизавети ІІ та інших членів королівської сім’ї.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали