Президент США Джо Байден написав текст про Володимира Зеленського у журналі TIME

Чому Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року?

Американське видання Time опублікувало список найвпливовіших людей 2022 року, до якого увійшли й українці: Володимир Зеленський і Валерій Залужний. Текст про очільника України написав чинний президент США Джо Байден.

Володимир Зеленський

«У президенті Зеленському народ України має лідера, який гідний їхньої хоробрості та стійкості, оскільки громадяни всієї країни — власники магазинів і солдати, кравці та водії вантажівок — ведуть боротьбу за свої домівки та свою свободу. Щоразу, коли ми говоримо, я чую в голосі президента Зеленського рішучість людини, яка глибоко вірить у свій обов’язок перед своїм народом і щодня несе відповідальність за ведення своєї нації у цю темну й важку годину», — написав Джо Байден.

Президент США також підкреслив, що приклад Володимира Зеленського надихнув країни вільного світу стати більш згуртованими, рішучими та цілеспрямованими.

Володимир Зеленський

«За підтримки США, наших союзників та партнерів він залишив свій слід в історії та довів світові, що Україна існуватиме довго, а її народ, зрештою, матиме демократичне майбутнє, якого він так довго бажав».

Відмітимо, що поряд із Володимиром Зеленським до списку ввійшли Джо Байден, Урсула фон дер Ляєн, Олаф Шольц і Володимир Путін.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною року за версією читачів Time.


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали