Прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін відвідала Ірпінь і Бучу та зустрілась з Володимиром Зеленським

Важлива підтримка

Світові лідери продовжують проявляти свою підтримку Україні. Днями нанести візит до України вирішила прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін. Вона зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським та відвідала Ірпінь і Бучу.

Відвідуючи Ірпінь разом із секретаркою міської ради Анжелою Макеєвою, Санна Марін змогла побачити жахливі наслідки російської агресії.

Фото: t.me/makeevaangela

«Обговорили питання допомоги у відновленні нашого міста, адже Ірпінь зазнав найбільших руйнувань, понад 70% міста, і став щитом Києва. Дякуємо за непохитну міжнародну позицію щодо територіальної цілісності України, за запровадження жорсткіших санкцій проти Росії, за військову підтримку та допомогу. Лише спільними зусиллями ми здобудемо перемогу над російським злом», — прокоментувала зустріч Анжела Макеєва.

Під час зустрічі з Володимиром Зеленським Марін також проявила солідарність з українським народом. Як повідомляють на «Урядовому порталі», Фінляндія допоможе у відбудові інфраструктури та українських міст, а також підтримає освітню реформу в Україні.

Фото: Офіс Президента України

Володимир Зеленський подякував Марін та фінському народові за підтримку.

«Для нас військова допомога Фінляндії є дуже цінною. Зброя, санкційна політика і єдність наших партнерів у питанні вступу України до ЄС — це те, що може забезпечити міцність в обороні нашої землі», — зазначив Зеленський.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали