Тіна Кароль оприлюднила нову версію кліпу «Мед» українською мовою

Історія кохання

Тіна Кароль оприлюднила нову версію кліпу «Мед» українською мовою. У кліпі співачка виконує пісню, закутавшись у білу ковдру на тлі людних вулиць Києва. За словами Тіни, ковдра у кліпі є символом фортеці, у якій заховане її крихке серце.

В основу нового кліпу лягли зворушливі кадри шанувальників Кароль, які на знак підтримки улюбленої співачки організували своєрідний флешмоб й опублікували у своїх соціальних мережах відео та кавери під пісню «Мед». 

«Для чого дійсно потрібна сміливість, то це для щирості. Я дякую всім, хто був небайдужий до долі пісні "Мед" і своєю щирою підтримкою подарував пісні друге життя, зробив можливим прем`єру кліпу "Мед" українською мовою», — каже Тіна Кароль. 

Оригінальний двомовний кліп «Honey & Мед» співачка видалила на наступний день після прем`єри після того, як дізналася, що до комп`ютерної графіки та колористики мають стосунок люди з російським громадянством. Хоча сам кліп «Honey & Мед» співачка замовляла в американської компанії «Beverly Films», засновником якої є український режисер Генрі Ліпатов. 

Чи буде перемонтовано оригінальний кліп «Honey & Мед» із залученням винятково української команди, наразі залишається невідомим.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали