Прем’єра! Макс Барських презентував саундтрек до Нового року

«Забажаймо перемогу разом!»

Напередодні на YouTube відбувся реліз англомовного синглу Макса Барських BEFORE WE SAY GOODBYE, а 10 грудня на концерті в Одеській обласній філармонії співак виконав його наживо. 

Макс Барських розповідає, що з початку війни веде свій музичний щоденник і до кожного етапу цього року пише свій саундтрек. «Буде весна» присвячена першим дням після 24 лютого, справжній біді, якою стала для нас війна. «Чекай мене» — особисте звернення співака до кожного українця, який був змушений покинути свій дім, та військового, який боронить нашу свободу. «Україна» присвячена нашому єднанню, а «Римую» — трек-посвята всім закоханим, які вже майже рік спілкуються одне з одним крізь екрани телефонів. 

Макс Барських

«З початком зими мені захотілося створити саундтрек до Нового року. Бо, попри біль та тугу, що накопичилася протягом довгого часу, ми продовжуємо сміятися крізь сльози, намагатися радіти життю та дякувати новим світанкам і заходам. Тому в пісні BEFORE WE SAY GOODBYE танцювальний біт зливається з мінорними акордами та ліричною мелодією», — коментує прем’єру Макс. 

Новий сингл уже доступний на всіх стримінгових платформах. 

Макс Барських

Відзначимо, що днями Макс Барських анонсував великий сольний виступ у Києві. Концерт запланований на 30 грудня у STEREO PLAZA, де пролунають найкращі хіти музиканта та пісні, що стали символами народного спротиву. 

«Новий рік я зустрічаю у Києві. Зараз як ніколи я хочу розділити з українцями смуток, радість та надію складного року, що нарешті минає. Я вже казав, що після 24 лютого мені було складно виходити на сцену доти, поки не зрозумів, що лише завдяки творчості я можу підтримувати свою країну і нашу армію. Якщо музика лікує душі на рівні енергії, то благодійність допомагає практично. Частина коштів з усіх моїх концертів завжди йде на потреби ЗСУ. І це наш спільний внесок з вами у майбутню перемогу. Тому я запрошую всіх охочих на свій передноворічний концерт! Забажаймо нашу перемогу разом!» — написав у соцмережах співак.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали