Пол Маккартні заявив, що розпад The Beatles спричинив не він

Неочікувано!

Пол Маккартні не визнає свою провину в розпаді гурту The Beatles. Натомість він заявляє, що така ідея належала Джону Леннону. Про це співак розповів в інтерв’ю BBC. 

«Я не підбурював розкол. Це був наш Джонні. Він якось зайшов до кімнати й сказав: "Я йду з "Бітлз". І додав: "Якось це зворушливо, схоже на розлучення"», —  розповів Пол Маккартні.

Протягом 50 років вважалося, що саме Пол Маккартні винен у розколі The Beatles, бо у 1970 році вийшов його сольний альбом «McCartney». Перед цим він повідомив у пресрелізі, що взяв паузу в роботі з гуртом. 

Рішення Джона Леннона збіглося з конфліктом між Маккартні та новим менеджером групи Алленом Кляйном. Останній стверджував, що учасники групи не можуть розійтися, адже йому потрібно залагодити всі фінансові справи. Пол Маккартні припускав, що менеджер може присвоїти авторські права собі, тому подав до суду на інших учасників The Beatles.

«Я мав боротися, єдиний спосіб це зробити — подати до суду на своїх колег по групі, тому що вони були готові довіритися Кляйну», — заявив Маккартні. 

Пізніше учасники гурту  подякували йому за позови. Саме завдяки таким діям Пола Маккартні вони змогли створити архівний проєкт «Антологія The Beatles», а також документальний фільм Пітера Джексона «Повернись».

Співак припустив, що якби Джон Леннон тоді не пішов, то їхній гурт продовжував би грати далі.  

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы