СНЕЖАНА И СЕРГЕЙ БАБКИНЫ ОТКРОВЕННО О ЛИЧНОМ...

ПЯТЬ ИДЕАЛЬНЫХ ПРАЗДНИЧНЫХ ОБРАЗОВ

SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

ЛЮБУЕМСЯ: КРАСИВЫЙ ВЫХОД ДЭВИДА И ВИКТОРИИ...

СЛУЖЕБНЫЙ РОМАН: НОВЫЕ ПОДРОБНОСТИ ОТНОШЕНИЙ...

«Поганий приклад»: за що Кіра Найтлі різко розкритикувала Кейт Міддлтон

У своєму есе

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
4 5 21

Кейт Міддлтон минулого тижня офіційно вийшла з декретної відпустки. Після народження третьої дитини герцогиня Кембриджська залишається в чудовій формі. Однак її прагнення мати довершений вигляд за будь-яких обставин оцінили далеко не всі. Кіра Найтлі взагалі назвала дружину принца Уіляьма «поганим прикладом для жінок». Актриса опублікувала есе «Слабка стать», в якому вона розмірковує про стандарти краси та досвід материнства. Голлівудська зірка реалістично описала свої пологи і жахливий фізичний стан, який довелося їй тоді пережити.

Найтлі згадала, що в той момент, коли вона страждала від болю, по телевізору показували Кейт Міддлтон. Тоді герцогиня після народження принцеси Шарлотти з’явилася на публіці у чудовій формі і чудовому настрої.

«Вона вийшла з лікарні через сім годин після пологів, нафарбована і на високих підборах. Для чого приховувати і маскувати біль, коли твоє тіло розтерзане, груди течуть, а гормони бушують. Щоб мати красивий вигляд перед купкою чоловіків-фотографів? Сім годин після вашої боротьби з життям і смертю, Кейт. Приховуй, звісно, приховуй свій біль. Не показуй нічого», – написала Найтлі.

Актриса звинуватила герцогиню в тому, що вона «показує публіці нереалістичний образ жінки».