Пісня Макса Барських Soldier стала офіційним саундтреком документального фільму про війну «Довга Доба»

Фільм з’явиться на широкому екрані вже в лютому 2024 року

Новий трек Макса Барських під назвою Soldier став саундтреком до документального фільму «Довга доба» від режисера Алана Бадоєва та каналу «1+1 Україна». До створення стрічки долучилися 12 тисяч українців, які фільмували російські злочини на свої телефони, аби світ міг побачити та запам’ятати ціну, яку платить Україна за своє існування. Фільм з’явиться на широкому екрані вже в лютому 2024 року.

«Я написав пісню Soldier майже тоді, що й пісню "Буде весна". Цей трек — заклик до світу від імені усіх українців. Вона розповідає історію народу, що прокинувся зранку й опинився у війні. Хай Soldier нагадує кожному з нас, що ми на своїй землі. І кожен з нас має зробити свій внесок у спротив, бо тут наше коріння і наш дім»,— коментує майбутню прем’єру співак.

Документальний фільм «Довга доба» створено з 200 годин хроніки виживання, спротиву і життя українців під час перших місяців повномасштабного вторгнення. Герої стрічки прокидаються у перевернутому, страшному світі. Вони стають свідками вибухів, будинків у вогні та смертей людей. На очах глядача герої прощаються з рідними домівками, ухвалюють важкі рішення, стикаються віч-на-віч із наслідками війни. Ця документальна подорож життям українців під час війни — кіно, яке знімали наші герої на свої ґаджети. Унікальне свідчення трагічних подій і злочинів росії очима українців. Деякі герої фільму ніколи не побачать його у кінотеатрах, і саме тут задокументовані їхні останні слова… А деякі продовжують свою боротьбу й донині. Та врешті-решт, війна триває, а значить, триває і наша довга доба.

«Для мене надзвичайно важливо, щоб у нашої стрічки була своя пісня. Адже пісня інколи може розповісти історію не менш точно, ніж трейлер фільму. Макс, як поет та композитор, спеціалізується саме на коротких, але змістовних історіях. Тому я запросив його до створення гімну "Довгої доби", яку переживають усі українці», — ділиться роздумами режисер стрічки Алан Бадоєв.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали