Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

«Пишаюся стійкістю та мужністю українського народу»: Анджеліна Джолі вперше прокоментувала свій візит до Львова

Поїздка «не для преси»

У суботу голлівудська акторка та посол ООН у справах біженців Анджеліна Джолі несподівано приїхала до Львова. За час візиту вона відвідала дітей, котрі постраждали від ракетного удару в Краматорську, побувала в навчально-реабілітаційному центрі «Гармонія» у місті Бориславі, поспілкувалася з волонтерами та зустрілася з пасажирами евакуаційного рейсу з Донецької області.

Анджеліна Джолі

Фото: Навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Гармонія»

Нещодавно джерело видання The Daily Mail розповіло, що, попри широке висвітлення візиту в пресі, це була приватна подорож акторки, а її оточення підписало документи, які забороняють їм розкривати будь-які подробиці. Місцева влада також нічого не знала про візит кінозірки.

«Я пишаюся стійкістю, мужністю і гідністю українського народу. Страшно бачити, який вплив має війна на ціле покоління українських дітей», — передає джерело слова Анджеліни.

Анджеліна Джолі

Фото: Навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів «Гармонія»

Джерело додає, що одного разу Джолі була вимушена прослідувати в укриття через загрозу авіаудару. Коли прозвучала сирена, вона не розгубилася та не відчула страху.

The Daily Mail також заперечили, що Анджеліна Джолі планує всиновити дитину з України.

Нагадаємо, що раніше CBC News з посиланням на офіційного представника ООН Метта Солтмарша повідомили, що Анджеліна Джолі завітала до України за власною ініціативою.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали