Підготовка до зими в умовах війни: якими продуктами запастися

Лише найнеобхідніше

За прогнозами урядовців, зима в Україні буде черговим випробуванням для українців. Відключення світла, перебої з водопостачанням та опаленням — лише деякі з них. У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки дали важливі поради, які допоможуть вам підготуватися до холодної пори в умовах війни. Зокрема, варто звернути увагу на запаси найнеобхідніших продуктів, які можуть довго зберігатися та не потребують особливих умов для приготування.

«Подбайте про поживні харчі тривалого зберігання. За потреби їх можна взяти із собою в укриття. Бажано, щоб ці продукти не потребували багато води для приготування», — відзначають у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Які продукти потрібно придбати?

Сублімовані продукти (каші, супи, локшина).

Консерви м’ясні, рибні, овочеві.

Хлібці та печиво.

Горішки.

Шоколад.

Сухофрукти.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки також зазначили, що варто зробити триденний продуктовий запас для дому.

Навіть за умов відсутності електрики тримайте їжу в холодильнику: він ще кілька годин після відключення зберігатиме холод. Намагайтеся якомога менше відчиняти дверцята. Спершу з’їжте продукти, які швидко псуються.

Якщо на вулиці низька температура, їжу можна тримати надворі чи на балконі.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали