Періс Гілтон зізналася, що пережила сексуальне насилля

«Поклали на стіл та засовували пальці»

Періс Гілтон шокувала зізнанням про пережите сексуальне насилля. Періс розповіла про знущання з неї в школі-інтернаті, де вона перебувала 11 місяців у підлітковому віці.

За словами Гілтон, коли їй було 16 років, батьки віддали її до навчального закладу закритого типу. Раніше знаменитість уже розповіла, що працівники школи-інтернату знущалися з неї словесно, психологічно і фізично. Утім, нещодавно Гілтон зізналася, що стала жертвою й сексуального насильства.

«Пізно вночі — була десь 3-4-та година — вони повели мене та інших дівчат до кімнати задля так званого медичного огляду. Це було навіть не з лікарем. Там було кілька різних працівників, які поклали нас на стіл та засовували в нас пальці», — зізнається Періс, як пише The New York Times.

Періс переконана, що то були не лікарі. Їй було дуже страшно, і протягом багатьох років вона намагалася забути про те, що сталося.

«Це точно були не лікарі. Це було справді страшно, і це ті спогади, які я блокувала протягом багатьох років. Але тепер я розумію, що це точно було сексуальне насильство», — розповіла знаменитість.

Зі сльозами на очах Гілтон благала їх зупинитися. Однак їй пригрозили і наказали мовчати.

«Я плакала, поки вони мене тримали, і говорила: "Ні!" Вони просто сказали: "Заткнися. Лежи спокійно, або підеш до карцеру". Мені важливо розповісти про ці болісні моменти, щоб я могла зцілитися і допомогти покласти край цьому насильству», — поділилася Періс.

 


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали