У 10-й день Паралімпійських Ігор Україна виграла 10 медалей, з них чотири золоті

Вітаємо медалістів!

Сьогодні закінчився 10-й день Паралімпійських Ігор у Токіо. Українська збірна змагалася у фіналах шести дисциплін: плаванні, легкій атлетиці, кульовій стрільбі, каное-спринті, велоспорті та тхеквондо. Паралімпійська збірна у десятий день виборола чотири золотих медалей. Одними з перших, хто здобув золоту  нагороду, стали плавці Максим Крипак та Денис Остапченко, веслувальник Сергій Ємельянов та легкоатлетка Зоя Овсій.

Instagram: @krypak_

У фінальний день змагань Максим Крипак на дистанції 200 метрів комплексним плаванням у класі SM10 виборов свою сьому нагороду в Токіо. Завдяки чому українець став найтитулованішим спортсменом Паралімпіади-2020. На тій же самій дистанції змагався за своє золото і плавець Денис Остапченко. Спершу він прийшов третім, але поступово набирав швидкість та зміг вибороти перемогу, випередивши мексиканців Дієго Лопеса Діаса та Хесуса Єрнандеса. Ще одну золоту медаль отримав Сергій Ємельянов, який на дистанції 200 метрів на байдарці випередив Леоніда Круглова на 0,1 секунди. А для Зої, яка вперше за всю історію України отримала золото з легкої атлетики, це була дійсно героїчна перемога як для неї, так і для всієї країни. Більше того, наша плавчиня стала найкращою з восьми учасниць.