Памела Андерсон розповіла про свою відмову від макіяжу

Свобода та любов до себе

Поява суперзірки Памели Андерсон на Паризькому тижні моди без макіяжу зробила її однією з найбільш обговорюваних гостей шоу, а також надихнула тисячі жінок любити та приймати себе. Напередодні вона дала інтерв’ю виданню The Daily Telegraph, у якому розповіла, що «показати справжню себе» її спонукала робота над проєктом «Райський сад Памели».

Памела Андерсон

«Я хотіла, щоб це було по-справжньому. Я не хотіла, щоб це було висвітленим та вигаданим. Мені просто потрібно було бути собою, це кричало, виривалося з мене», — зізналася Андерсон.

Вона додала, що її публічна поява без макіяжу не є «заявою», як могло здатися багатьом.

«Коли я вирішила не робити макіяжу на Тижні моди, то відчула себе п`ятирічною дівчинкою з маленького канадського містечка, якій пощастило одягнути сукню бренду Вікторії Бекхем. Я подивилася в дзеркало і сказала собі: "Тобі майже 60, у тебе і так все в нормі, просто насолоджуйся Парижем, а не грай у цю гру". Я почувала себе такою вільною. Це не було якоюсь спеціальною заявою. І я не думала, що хтось зверне на мене увагу: зрештою, я не світ у всьому світі встановила, а просто відмовилася по три години на день проводити у кріслі візажиста...»

Памела Андерсон


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали