Нові можливості: як українському стилісту вийти на міжнародний ринок

Освітній проєкт modeis.me запускає вебінар «Стиліст. Вихід на міжнародний ринок» 

На освітньому проєкті modeis.me, співвласницею якого є fashion-інсайдерка та стилістка Маргарита Мурадова, 12 вересня 2022 року відбудеться вебінар «Стиліст. Вихід на міжнародний ринок».

Його головною лекторкою буде Маргарита, яка розкаже про особливості роботи персонального стиліста за кордоном і можливості залучення іноземної аудиторії та клієнтів. Також у вебінарі візьмуть участь дві запрошені спікерки: Світлана Марсон — fashion-стилістка з 18-річним досвідом роботи, яка живе в Бельгії, й Адель Беккер — персональна стилістка з Нью-Йорка, яка має 8-річний досвід роботи.

Вебінар Маргарити Мурадової

«Якщо чесно, занадто довго наші локальні спеціалісти знаходились у певній відмежованості від світу, фокусуючись лише на найближчому ринку. Настав час нашим стилістам виходити на міжнародний ринок із деяких причин відразу. По-перше, найвищий рівень знань, практики й професіоналізму, якого в принципі немає у сфері персонального стайлінгу. По-друге, відсутність конкуренції як такої в цьому напрямі. Усі стилісти, яких знають, зіркові або fashion-cтилісти, працюють виключно з виданнями. Тож ринок абсолютно не заповнений, хоча потреба вже виросла. Це в поєднанні з наявним глобальним фокусом на нас — чудовий момент, щоб виявити свої найкращі навички й нарешті відкрити всім крізь призму себе те, наскільки талановиті в нас спеціалісти, наскільки унікальними є наші знання і як багато ми, українці, можемо представити світу. Варто лише відкрити нам двері, коли ми постукаємо», — коментує Маргарита Мурадова.

Вебінар буде корисний персональним і fashion-стилістам, які практикують і хочуть працювати на міжнародному ринку; персональним і fashion-стилістам, які починають кар’єру, а також усім, кому цікава кар’єра в модній індустрії.

Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали