Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Оптична ілюзія під ексклюзивний трек Фаррелла Вільямса: Дім моди Chanel представив нову кутюрну колекцію осінь-зима — 2022

Повернення до 1930-х років

Дім моди Chanel представив кутюрну колекцію осінь-зима — 2022. Для креативної директорки Віржині Віар вона стала продовженням художнього діалогу з Ксав’є Веяном. Графічні силуети з твідом та благородними прикрасами створювали оптичні ілюзії під час показу, а Фаррелл Вільямс грав на барабанах під ексклюзивний трек для Chanel.

«У новій колекції є костюми та довгі сукні, якими їх створювала мадемуазель Шанель у 1930-х роках, — вони приталені до тіла, акцентують увагу на плечах та мають плісирування, як, наприклад, весільна сукня. Мереживо інкрустоване, перероблене — не вишиване, а перемальоване. Палітра складається з яскраво-зеленого, хакі, бежевого, рожевого, чорного та срібного кольорів», — зауважила креативна директорка. 

Округлі плечі, квадратні спини, вишивка з геометричними фігурами та візерунками у колекції відтворюють 1930-ті роки, але перегукуються з конструктивізмом декору 1970-х років. 

Окрім взуття, закріпленого Т-подібним ремінцем, у колекції з’явилися ковбойські чоботи — вони доповнили довгі спідниці та натякнули на попередній показ, який відкривала Шарлотта Казірагі.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали