Олівія Вайлд образилась на свою подругу Емілі Ратаковскі за її поцілунок з Гаррі Стайлсом

Акторка вважає це зрадою

Відео, на якому Гаррі Стайлс пристрасно цілується з Емілі Ратаковскі, облетіло весь світ і, звісно ж, потрапило на очі й колишній дівчині співака Олівії Вайлд. Як повідомляє Daily Mail з посиланням на анонімне джерело, акторка була не в захваті від ролика і, окрім цього, образилась на модель, з якою товаришує.

«Олівія й Емілі були подругами. Це зрада», — зазначили інсайдери.

Водночас анонімні джерела, наближені до Вайлд, додають, що акторка не збирається поглиблюватися у цю ситуацію й планує рухатися вперед — зокрема, у своєму особистому житті:

«Олівія не хоче бути втягнутою в цей безлад і відмовляється повертатися в минуле. Вона зосереджена на своїй кар`єрі та дітях і не віддає цьому більше своєї енергії. Вона відкрита для нових побачень, проте не збирається погоджуватися на щось менше, ніж заслуговує».

Нагадаємо, роман Гаррі Стайлса та Олівії Вайлд, який тривав із січня 2021-го, закінчився у листопаді 2022 року. Після цього в Мережі з`являлися чутки про возз`єднання акторки з колишнім чоловіком Джейсоном Судейкісом, однак інсайдери запевнили, що це пройдений етап і зірки залишаються просто друзями.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали