Олена Зеленська зʼявилася на Саміті перших леді та джентльменів у костюмі від українського бренду Gasanova

Актуальний образ

Учора, 6 вересня, у Києві відбувся третій Саміт перших леді та джентльменів — зібрання, започатковане Оленою Зеленською ще у 2021 році. Цього разу до заходу у змішаному форматі долучилися 28 перших леді та джентльменів, а серед зіркових гостей також були присутні актор Стівен Фрай, який виступив ведучим Саміту, Держсекретар США Ентоні Блінкен, письменник Бернар-Анрі Леві, актори Шон Пенн та Річард Гір.

Олена Зеленська

«Говорячи про Україну, у світі часто вживають слово resilience — "стійкість". Але що це? Думаю, що психологічна стійкість — це здатність проходити через випробування й водночас жити повноцінним життям. Особиста стійкість людини становить стійкість суспільства. Тому немає більш стратегічного завдання для країни, як створити умови для людської стійкості. А починається вона зі спільних цінностей», — написала Перша леді у своєму Instagram.

Для саміту, у фокусі якого були ментальне здоров’я та медичне партнерство між країнами, Олена Зеленська обрала вишуканий костюм молочного кольору від українського бренду Gasanova. Асиметричний комір жакета Першої леді прикрашала брошка у формі мапи України, що була створена спеціально для заходу. 


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали