Олена Зеленська зустрілася з королевою-консортом Каміллою

Для обговорення проблеми насильства щодо жінок

Днями Олена Зеленська прибула до Великої Британії. У вівторок, 29 листопада, перша леді України виступила перед членами парламенту, згадавши бомбардування Лондону та інших британських міст під час Другої світової війни і закликавши створити спеціальний міжнародний трибунал щодо злочину агресії Росії проти України.

У рамках свого візиту Зеленська також побувала на прийомі у Букінгемському палаці у королеви-консорта Сполученого Королівства Камілли з нагоди запровадженого ООН Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

«Для мене є почесним особисте знайомство з Її Величністю та можливість розповісти, що відбувалося й відбувається на наших територіях, тимчасово окупованих Росією. Які жахливі злочини чинять окупанти проти наших жінок і дітей. Розповіла королеві-консорту про те, що багато наших сімей розділені. Дуже багато дітей позбавлені можливості спілкуватися зі своїми батьками вдома: батько або мати можуть служити, вони можуть бути медиками, волонтерами — приблизно 40 тис. наших жінок у лавах ЗСУ», — зазначила Олена Зеленська.

Для зустрічі з дружиною короля Чарльза III Олена Зеленська обрала елегантний сірий костюм із приталеним жакетом із чорним коміром і спідницю міді з розрізом спереду. Образ доповнювали чорні туфлі-човники.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали