Олена Зеленська увійшла до 100 найвпливовіших жінок за версією редакторів ЕLLE

Міжнародний рейтинг

Редактори 45 журналів ELLE по всьому світу обрали 100 найвпливовіших жінок. Цей список є своєрідним нагадуванням про м’яку силу і значний вплив, який мають жінки у всіх галузях.

Незалежно від того, мають вони міжнародне визнання чи надихають на місцевому рівні, жінки продовжують розбивати скляні стелі, створювати, змінювати думки та завойовувати наші серця.

Список розділений на декілька категорій: «Суспільство», «Навколишнє середовище», «Економіка», «Політика», «Культура», «Розваги», «Мистецтво», «Мода», «Краса», «Стиль життя», «Наука та нові технології», а також «Спорт».

У списку присутні: Анджеліна Джолі, Тейлор Свіфт, Емма Вотсон, Малала Юсафзай, Грета Тунберг, Бейонсе, Санна Марін, Урсула фон дер Ляєн, Опра Вінфрі, Адель, Марина Абрамович, Яйої Кусама, Стелла Маккартні, Міучча Прада, Рей Кавакубо, Худа Каттан, Гвінет Пелтроу, Серена Вільямс та інші.

У рейтингу можна побачити і першу леді України — Олену Зеленську. Вона увійшла до категорії «Суспільство».

«З 24 лютого Олена Зеленська активно долучається до комунікації зі світовою громадськістю, щоб привернути увагу до війни в Україні. Як перша леді вона започаткувала низку гуманітарних ініціатив, спрямованих на допомогу українцям, які постраждали від російської агресії.

Її спільна робота з ЮНІСЕФ у сфері освіти та захисту дітей під час війни, а також численні ініціативи зі збору коштів — лише деякі з них. Попри воєнні дії, цього року в Києві відбувся другий Саміт перших леді та джентльменів під патронатом пані Зеленської. Вона стала першою в історії дружиною державного лідера, яка звернулася до Конгресу, законодавчого органу США. Її сьогоднішня діяльність є чудовим прикладом soft power в дії», — зазначається у пресрелізі. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали