ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

Олена та Володимир Зеленські повечеряли в Києві з Мілою Куніс та Ештоном Кутчером

Президент поділився першими враженнями від зустрічі

Фото: instagram/zelenskiy_official

Рейтинг статьи / 0
4 5 14

12-14 вересня у Києві відбувся 16-ий щорічний форум Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під темою «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі». У конференції взяли участь понад 400 провідних політиків, бізнесменів, активістів, представників культури та експертів з 26 країн. Для дружини президента Олени Зеленської цей захід став особливо важливим: на YES перша леді провела свій перший публічний виступ. Крім того, президентське подружжя провело кілька зустрічей із голлівудськими зірками.

Володимир Зеленський та Робін Райт

«Протягом двох днів мав кілька неймовірно цікавих і важливих зустрічей із зірками світового кіно. Вчора говорили зі сценаристом і продюсером уже культового серіалу «Чорнобиль» Крейгом Мезіном, ввечер, під час форуму YES мав приємність поспілкуватися з неперевершеною Робін Райт. Сьогодні зустрівся з уродженкою України Мілою Куніс та актором і продюсером Ештоном Кутчером. З усіма мали плідну бесіду про кіно, зокрема про розвиток української кіноіндустрії, а також про шляхи залучення інвестицій у неї, особливо з огляду на те, що наша країна зробила перший вагомий крок до впровадження системи rebates», — поділився враженнями Володимир Зеленський.

Крейг МезінгНа своїй сторінці в Instagram Олена також опублікувала спільні знімки, зроблені за спільним ланчем з Мілою та Ештоном. 

«Приємне знайомство, жвава розмова і справжнє задоволення від спілкування», — додала у підписі перша леді України.

Володимир та Олена Зеленські на зустрічі з Мілою Куніс та Ештоном КутчеромВолодимир та Олена Зеленські на зустрічі з Мілою Куніс та Ештоном КутчеромНагадаємо, Міла Куніс народилася в Чернівцях, однак в семирічному віці разом з батьками мігрувала до США. Малу батьківщину разом із чоловіком Міла відвідувала 2017 року. А от до Києва зіркове подружжя приїхало вперше.

Володимир та Олена Зеленські на зустрічі з Мілою Куніс та Ештоном Кутчером
 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«З тобою я зможу все на світі, бо моє щастя — це ти», — Володимир Зеленський зворушливо привітав дружину з днем народження