Олександр Стоянов розчулив Катерину Кухар подарунком їй на день народження

Артист балету присвятив коханій пісню

Українська прима-балерина 18 січня відсвяткувала 40-річчя. Важливу дату Катерина відзначила на гастролях у Франції, проте отримала безліч теплих привітань від близьких. Приголомшив подарунком і коханий зірки Олександр Стоянов. Він домовився з композитором Євгеном Хмарою, який створив незабутній подарунок — музичний твір, присвячений примі-балерині. Тепер Катерина Кухар знає, як вона звучить та які ноти входять до складу її музичної композиції.

У себе в соціальних мережах Олександр виклав відео з музикою, яку написав Євген Хмара для Катерини.

Привітання починається зі звернення Алесандра та Євгена до Катерини.

Олександр Стоянов: «Улюблена моя дружина, моя мася, моя муза, моя дороговказна зірка, найкраща мама, найкращий партнер зі сцени та in crime. У твій День народження хотілося чогось особливого для тебе! Балет я тобі вже дарував... Те, що ти хотіла... теж дарував. І зрозумів, що було б чудово подарувати тобі… музику… Щоб ти звучала по-особливому. І @evgenykhmara прийшов мені на допомогу і зіграв тебе з моїх слів, почуттів та того, як я тебе бачу».

Instagram: @stoianov_aleksandr

Євген Хмара: «Дорога Катюша, з днем народження тебе, тебе ніхто не знає краще, ніж Стоянов, ми з твоїм чоловіком увійшли в змову, він тебе описав, і я зміг перекласти це на музику. Отже, тепер у тебе є своя мелодія і тепер ти знаєш, як ти звучиш. З Днем народження. Насолоджуйся. Продовжуй творити і давати приклад мільйонам, ти дивовижна, працьовита, неймовірно талановита людина».


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали