8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

Олександр Педан продовжує розповідати надихаючі історії українців

Прієднуйтесь і ви

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Минулого літа Олександр Педан запустив у своєму Instagram-профілі соціальний проект «Знай своїх». У коротких роликах він розповідав мотиваційні історії українців, які через воєнний конфлікт на Донбасі та окупацію Криму були змушені покинути рідні домівки. Та попри труднощі – не опустили руки.

«Я отримав дуже позитивний фідбек про перший сезон соціального проекту «Знай своїх», у якому ми розповідали про переселенців з Донецької, Луганської областей та Кримського півострова. Вони знайшли себе на території мирної України, – каже Педан. – Своїм прикладом вони показують іншим, як не впадати у відчай. Темою другого сезону проекту стало волонтерство та благодійність. Пишаюся тим, що наразі волонтерський рух набрав дуже великих обертів в Україні. Він став більш широким та глибоким. Саме це ми хотіли показати в «Знай своїх» в другому сезоні».

Перший ролик про волонтерку з Чернівців вже можна побачити на Instagram сторінці ведучого. Марта Левченко багато років допомагає знедоленим мамам продуктами та необхідними речами. Та якось вона зрозуміла, що часто ці жінки не вміють навіть доглядати за своїми дітьми, вести побут і не можуть знайти роботу, бо не мають освіти. Тоді в неї виникла ідея створити простір, де можна допомагати мамам ставати на ноги.

Завдяки роботі волонтерки більше семисот дітей не потрапили в інтернати, бо їхні мами стали успішними. Хоча в кожної жінки, що опинилась в центрі, або стояло питання про вилучення дітей, або їх вилучили і малечу повертали.

Також Олександр Педан познайомить з екоактивістами, зоозахисниками, медиками та іншими благодійниками, які є достойним прикладом для наслідування.

 

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

«Не треба купувати почуття дітей безлімітними презентами», – історії про виховання від двічі тата Олександра Педана

«Моя дружина не хоче бути публічною» — Олександр Педан поділився власним досвідом

Названы два лучших сериала 2020 года, которые стоят вашего внимания

Как получать от еды максимум пользы: 4 лайфхака

Еще одно роскошное платье Ани Тейлор-Джой для церемонии «Золотой глобус 2021»