Олена Зеленська в костюмі The Coat by Katya Silchenko і символічній брошці Ruslan Baginskiy на зустрічі з Бріжит Макрон

Важливий візит

Перша леді України Олена Зеленська 8 листопада прибула з візитом до Франції, під час якого, виступила на 42-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, відвідала разом із представниками Українського інституту університет Сорбонна, зустрілася з президентом Еммануелем Макроном та його дружиною Бріжит Макрон.

«Традиційно тепла зустріч у Єлисейському палаці з моєю колегою та подругою — першою леді Франції Бріжит Макрон. Разом відвідали початкову школу Арбалет, у якій вчаться й українські діти. Завжди рада нашим зустрічам із пані Макрон, адже вони завжди про підтримку та спільні плани», — написала в своєму Telegram Олена Зеленська.

Для зустрічі з першою леді Франції Олена Зеленська традиційно обрала вбрання від українських брендів: бежевий жакет і сукню міді від the COAT by Katya Silchenko, які доповнила білою сорочкою, замшевими туфлями на підборах та брошкою «Полин, Євшан-Зілля» від Ruslan Baginskiy, що символізує повернення додому. Водночас Бріжит Макрон надала перевагу темному костюму в смужку: сукні своєї улюбленої довжини — міні та подовженому жакету. 

Більше про гардероб Олени Зеленської ви можете прочитати в екслюзивному інтерв`ю ELLE зі стилісткою першої леді.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали