Образ дня: Олена Зеленська прилетіла в Нью-Йорк у костюмі українського бренду Bobkova

Гарна та витончена як завжди

Вчора, 18 вересня 2023 року, розпочався візит Володимира та Олени Зеленських до США. Вперше за довгий час подружжя вирушило за кордон удвох. Президент і перша леді прибули до Нью-Йорка з важливою місією: брати участь у заходах 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка цього разу присвячена темі «‎Відновлення довіри та глобальної солідарності»‎.

У президента України у Вашингтоні заплановані переговори з президентом США Джо Байденом, лідерами палат і партій Конгресу, із військовим керівництвом, а Олена Зеленська матиме кілька виступів на полях Генасамблеї ООН, де вона розповість про українських дітей і те, що вони змушені переживати через російську агресію.

Олена Зеленська у BOBKOVA

З трапу літака Олена зійшла в костюмі-двійці кольору кемел українського бренду Bobkova. Образ уперше був представлений цієї зими під час Тижня моди в Берліні як частина колекції Христини Бобкової під назвою «Мрія», що відбиває мрію українців про Перемогу та відродження України. Колекція присвячена українським жінкам, які мають велике серце та виявляють  небачену хоробрість і стійкість; жінкам, які працюють під час війни, волонтерять, рятують своїх дітей, воюють та борються за свободу. 

Олена Зеленська у BOBKOVA

Олена Зеленська є амбасадором цієї колекції як приклад сили та жіночності. Переосмислений армійський жакет з накладними кишенями-карго з паском і штани контрастують та підкреслюють  витонченість образу першої леді.

Олена Зеленська у BOBKOVA

Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Читайте також
Популярні матеріали