Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Інтрига розкрита: що роздивлявся у телефоні хлопець, який не помітив Анджеліну Джолі

Журналісти розшукали зірку мемів

Світлини з хлопцем, який так уважно роздивляється щось у телефоні, ігноруючи Анджеліну Джолі за спиною, миттєво облетіли мережу та зробили його зірокою мемів. Журналісти «Сніданку з 1+1» розшукали хлопця, яким виявився 14-річний Юлік, та запитали, що саме так сильно захопило його увагу, що він навіть не помітив  всесвітньовідому акторку. 

Анджеліна Джолі у Львові

У ексклюзивному інтерв’ю Юлік розповів, що у кав’ярні опинився випадково. Хлопець краєм вуха чув, що поруч хтось розмовляє англійською і навіть бачив акторку, але зізнається — не впізнав її.

«В реальності вона дуже красива, але у фільмах так деколи загримують, що мало хто впізнає», — пояснив ситуацію хлопець. 

Юлік зізнався, що в той момент він слухав музику та переглядав пости в Інстаграм. Після пригоди у львівському кафе школяр просто поїхав додому і навіть не здогадувався, що його фото вже заполонило Інтернет. Коли мама показала знімок у соціальних мережах, він не міг повірити у те, що сталося. 

Анджеліна Джолі у Львові

«Знаєте, це як сон на яву, наче все реально, але таке враження, що ти зараз прокинешся і цього всього не буде».

До раптової популярності хлопець ставиться з гумором, нині збирає фотомеми з його участю і запевняє, на жарти не ображається. Школяр вдячний Анджеліні Джолі та всім, хто підтримує Україну у такі важкі часи та вірить у перемогу України. 

Нагадаємо, що раніше CBC News з посиланням на офіційного представника ООН Метта Солтмарша повідомили, що Анджеліна Джолі завітала до України за власною ініціативою.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали