Інсайдери: доля королівської сім’ї — в руках Кейт Міддлтон

Остання надія Віндзорів

Королівські інсайдери стверджують, що монархія розраховує на одну людину, яка врятує репутацію сім’ї серед безкрайнього моря скандалів — на майбутню королеву Кейт Міддлтон.

Кейт Міддлтон та Єлизавета ІІ

«Як свідчить скандал із принцем Ендрю, монархія відчайдушно потребує традиційних виконавців королівських обов’язків, — поділився з The Post Патрік Джефсон, колишній керівник апарату принцеси Діани. — Катерина — саме те, що так необхідне королівській сім’ї у ці часи розбрату — без перебільшень, майбутнє Віндзорів перебуває у її руках».

Нещодавно ми вперше побачили Кейт як майбутню королеву — на трьох світлинах, випущених із нагоди її 40-річчя, там багато відсилань до минулого монархії.

Кейт Міддлтон

«Монархія — це довга гра… тому що, на відміну від політики, бізнесу або слави в ЗМІ, королівська влада залишається на все життя, і її часові горизонти безмежні, — сказав Джефсон. — Кейт засвоїла правила цієї довгої гри, і це дуже важливе досягнення».

Кейт знадобиться розуміння цієї гри більше, ніж будь-кому, не лише через скандали, але й тому, що вони з Вільямом набагато популярніші, ніж наступний король, принц Чарльз, і його друга дружина Камілла.

Кейт Міддлтон

«Якби у Чарльза та Діани все склалося, ми б не говорили про це. Оскільки Чарльз і Камілла поставили власні потреби на перше місце, ми перебуваємо у мертвій петлі, а це означає, що Вільям і Кейт — "останні карти" Віндзорів», — додав один високопоставлений інсайдер у палаці.

Нагадаємо, що цього року Єлизавета ІІ святкуватиме 70 років на престолі.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали