Нові можливості: сучасні креативні професії для українських дітей-сиріт від Фонду DEEDS4KIDS

Заради майбутнього України 

Фонд DEEDS4KIDS, який опікується освітніми ініціативами для українських дітей, 18 листопада запустив освітній курс «Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії» для дітей-сиріт, які були вивезені зусиллями Благодійного фонду Childhood Without War до Туреччини. 

Фонд DEEDS4KIDS

На запрошення Фонду DEEDS4KIDS Андрій Шатирко — власник агенції по роботі з блогерами, маркетолог, ведучий залаштунків шоу «Голос країни» і «Танці з зірками» — провів мотиваційну зустріч для 230 дітей віком від 12 років. Головним завданням була презентація нового розділу в освітніх можливостях для цих дітей та роз’яснення суті креативних професій. Комунікація з Андрієм та спільне вирішення завдань допомогли учасникам дати відповідь на запитання: «Ким я хочу бути?» Визначною особливістю курсу є те, що всі напрямки можуть бути опановані дистанційно і є актуальними для сьогодення, затребуваними та цікавими в навчанні та подальшій роботі.

На зустрічі діти отримали анкети з повним переліком модулів та могли обрати ті, що їх цікавлять. Таким чином Фонд DEEDS4KIDS формуватиме програму й подальший календарний план.

Фонд DEEDS4KIDS

Найбільш популярними запитами у дітей стали геймдев (102), онлайн-маркетинг (59), графічний дизайн (55) та вебдизайн / вебдевелопмент (51). На другому місці з майже рівними голосами — онлайн-курс із мови програмування Java від Codegym (38), відеопродакшен (37), WEB 3.0, NFT (30). Найменше зацікавилися фешн-дизайном (20).

Перший модуль з «Gamedev / Розробка ігор» стартуватиме вже у грудні 2022 року. У цьому модулі будуть розкриті теми та практичні навички з ігрового арту, наративного дизайну. Далі будуть наступні модулі з геймдизайну, програмування тощо. Тож учасники цього модуля стануть на крок ближчими до втілення заповітних мрій про створення власної гри. Партнер геймдев-модулів — AB GAMES, український розробник мобільних ігор. 

Фонд DEEDS4KIDS

Другий модуль з онлайн-маркетингу та створення стратегій просування продуктів і послуг пройде вже у січні. Тьютор модуля — Аліса Корж, керівник відділу бренду та піару онлайн-курсів програмування CodeGym та координатор ініціативи щодо боротьби на інформаційному фронті Ukrainian PR Army. Аліса має понад 10 років досвіду роботи в міжнародному онлайн-маркетингу на різних позиціях та з різними продуктами. 

Завдяки зусиллям мотиваційного спікера Андрія Шатирка презентовані напрямки викликали у дітей неабияке зацікавлення, та найбільш ефективним виявилось окреслення власного шляху успіху спікера та наочність того, чого можна досягти. Варто лише визначитися з власними вподобаннями та сильними сторонами. Юні слухачі з радістю ставили запитання щодо професійного шляху Андрія, цікавилися деталями.  

Андрій Шатирко

Андрій Шатирко

«Важливо пам’ятати 2 елементи розвитку сучасних професій: по-перше, це займатися тим, що вас надихає та захоплює, а по-друге, професія може бути локально у вашому місті, а можна досягати успіхів віддалено, працюючи з будь-якої точки світу. А також постійне навчання протягом всього життя!» — зазначив Андрій Шатирко. 

Майже половина з опитуваних дітей бажає поглиблювати своє знання англійської (105). Нагадаємо, що у DEEDS4KIDS уже діє група поглибленої англійської для дітей-сиріт. Для надання такої можливості більшій кількості дітей (відкриття додаткових груп) фонд запрошує партнерів до співпраці! 

Наталія Большакова

Наталія Большакова

«Курс про сучасні креативні професії розроблений задля надання дітям дієвих інструментів швидшого знаходження себе. Ми хочемо показати, що є багато затребуваних сучасних професій, які можна опанувати дистанційно та обрати за власним покликом. Адже у дітей-сиріт є деякі обмеження у вільному пересуванні, відвідуванні офлайн-шкіл, курсів тощо. Хотілося б дати поштовх тим, хто здатний використати отримані на курсі навички, доступ до професіоналів різних креативних індустрій для отримання професії для себе і розвитку кваліфікації вже з підліткового віку. Якщо хоча б 2% дітей знайдуть на нашому курсі справу свого життя — я буду дуже щаслива!» — ділиться співзасновниця DEEDS4KIDS Наталія Большакова.

Курс «Ким я хочу бути? Сучасні креативні професії» реалізується у межах напрямку United DEEDS 4 ORPHAN kids, запуск якого був анонсований 3 жовтня 2022 року. Згідно із цим розділом діяльності Фонд DEEDS4KIDS здійснює освітні ініціативи для українських дітей-сиріт та забезпечує технічні засоби й можливості. Першою співпрацею стала взаємодія саме з Фондом Childhood Without War, адже вони вивезли з України безпрецедентну кількість дітей, а саме 2000 дітей і їхніх опікунів у безпечні умови в Туреччині. 

Ніна Васадзе

Ніна Васадзе

«Ми впроваджували напрямок United DEEDS 4 orphan KIDS з особливими відчуттями. Адже діти-сироти — це найбільш незахищена соціальна група, особливо під час війни. Водночас це такі ж українські діти, які завтра мають будувати своє життя. Разом з тим — відбудовувати нашу країну, робити її кращою. Тож ми поставили собі за мету, аби вони починали свій шлях з більш "просунутого / складного рівня" вже на старті. Ці діти талановиті, красиві, з великим бажанням навчатися — одним словом, круті! Сьогоднішній захід — перший із серії зустрічей та загальний початок курсів, спрямований на ознайомлення з різними креативними професіями. Багато обговорювали дитячі мрії. На кшталт: ким вони себе бачать і які знання потрібні, аби спробувати досягти цих мрій (навіть найсміливіших). Я дуже рада, що інтеграція дітей у спілкування була максимальною. Адже це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку», — зазначає співзасновниця DEEDS4KIDS Ніна Васадзе. 

Нагадуємо, що фонду DEEDS4KIDS можна допомогти різними способами: від безпосереднього волонтерства на місці впровадження освітньої програми (в цьому разі — Туреччина, Анталія), пропозиції продуктивного партнерства задля підтримки українських дітей і до надання фінансової допомоги. 

DEEDS4KIDS завжди відкритий до співпраці, партнерства та нових ідей, адже освіта наших дітей сьогодні — це майбутнє України завтра!


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали