Нова культурна організація M.I.C.T. презентує перші тизери дебютного проєкту «ТЕАТР МИРУ»

Перші кроки до реалізації масштабних планів

Увесь світ став свідком жахливої трагедії, яка відбувається зараз із Україною. Мільйони українців утратили рідних, дім, роботу, свій спокій і плани на майбутнє. Багато хто продовжує втрачати себе через неможливість творити. Вимушена еміграція до країн Європи українських митців стала величезною культурною трагедією, яка викликала повномасштабну прокрастинацію творчих особистостей. Вони втратили орієнтири, підтримку, мотивацію творчої діяльності й потребували того самого «світла у темряві», щоб продовжити займатися улюбленою справою. Ідея підтримки та створення комфортних умов для творчої діяльності українців у Європі стала лейтмотивом ідеології культурної організації M.I.C.T., яка влітку цього року розпочала активну діяльність.

Культурна організація M.I.C.T.

Соціально-культурний проєкт M.I.C.T. покликаний допомагати новому поколінню вимушено переселених українських митців у спробі зв’язати українську мистецьку екосферу з міжнародними колабораціоністами — побудувати нові перетини, на яких через тілесні вираження виникає філософський та мистецький дискурс.

M.I.C.T. об’єднав у своєму колі багатопрофільну і талановиту команду з великим досвідом у повному спектрі творчого виробництва та втілення. 

Валерія Кароман

Валерія Кароман

Валерія Кароман — куратор культурної організації M.I.C.T., професійна художниця, актриса та модель, активна діячка культури, куратор мистецьких та екопроєктів — наразі займається креативною трансформацією та пошуком найкращих варіантів реалізації всіх ідей.

Аліна Діанова

Аліна Діанова

Креативний продюсер та співавтор ідеології M.I.C.T. Аліна Діанова — кінорежисер і креативний продюсер з міжнародним досвідом виробництва короткометражних, рекламних, документальних, художніх фільмів і музичних проєктів в Україні та за кордоном — відповідає за повномасштабне функціонування проєкту на міжнародній арені та залучення нових партнерів, однодумців та амбасадорів.

Даніела Рубінштейн

Даніела Рубінштейн

У дебютному проєкті «ТЕАТР МИРУ» своє унікальне мистецьке бачення представили видатні діячі культури: режисер та сценарист Даніела Рубінштейн, а також хореограф Костянтин Коваль. Їхні роботи та творчі доробки були відзначені багатьма міжнародними преміями та фестивальними нагородами. Тизери та сама вистава «ТЕАТР МИРУ» продемонструють усі відтінки почуттів сучасного українця, який був змушений тікати від війни до країн Європейського Союзу.

Костянтин Коваль

Костянтин Коваль

Для цього перформансу було створено чотири короткі відеоролики, кожен з яких демонструє різні грані внутрішніх переживань людей, яким довелося покинути звичне життя, вирвати своє коріння і тікати в інші країни, де кожен переселенець відчуває себе «рибою без голосу», «деревом без коріння».

Головною ідеєю проєкту «ТЕАТР МИРУ» є рефлексія почуттів вимушеного переселенця. Кожен герой проживає власну трагедію. Ця картина болюча, але вкрай реалістична. Правдива, стихійна течія емоцій нікого не залишає байдужим, навіть тих, хто намагався весь цей час бути відстороненим і тримати очі заплющеними. 

Усе, що здавалося вічним і правильним, в одну мить розбилося у свідомості невигаданих героїв цієї історії. Вони втратили свій дім, сім’ю та друзів, а їм сказали, що треба навчитися жити в новому світі. Та як це зробити, якщо в них вкрали коріння, а разом з ним сили, досвід, голос?

«"Якби люди могли мене почути, вони б почули лише крик, крик жаху перед смертю і ненависті до світу і до себе. Нас блокують в Instagram, нас блокують у Facebook та інших соціальних мережах. Тому що ми ображаємо людей своєю смертю, ми ображаємо людей смертю наших дітей. Ми стали забороненим контентом", — це маленька частина безмовних монологів, які ведуть наші герої в "ТЕАТРІ МИРУ". І вони мають бути почутими, попри все», — ділиться режисер та сценарист проєкту Даніела Рубінштейн.

«Наша організація  виконуватиме надважливу місію. Ми станемо культовим місцем трансформації та творчого становлення для вимушених українських емігрантів у Європі. Ми будуватимемо нові мости між творчими серцями, створюватимемо нові арени для творчого становлення, залучатимемо всі необхідні ресурси для реалізації намічених планів та проєктів», — розповідає креативний продюсер проєкту Аліна Діанова. 

Організація M.I.C.T. продовжує розширюватися і шукає однодумців, у яких знаходять відгук ідеї та філософія проєкту. Детальну інформацію можна отримати у соціальних мережах, а також на офіційному сайті mictculture.com


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали