КЛЕТКА, КРУЖЕВО И 50 ОТТЕНКОВ СЕРОГО В НОВОЙ...

МИ СПАНТЕЛИЧЕНІ: БРЕД ПІТТ РОЗПОВІВ, ЯК ЙОГО...

БРОСКИЕ СТРЕЛКИ И КРУПНЫЕ УКРАШЕНИЯ: ГЛАВНЫЕ...

МАМА МОЖЕТ: ДЕТИ ВИКТОРИИ БЕКХЭМ, КОРТНИ КОКС И...

ГИГАНТСКИЕ ШЛЯПЫ, ТЫСЯЧИ КРИСТАЛЛОВ И...

Несподіваний дует: солістка Pur:Pur записала трек зі своїм коханим

Astronata уже підписав контракт із британським лейблом

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Солістка гурту Pur:Pur презентує новий проект: Ната Сміріна записала спільний трек з саундпродюсером Іллею Місюрою (Dub Beans). Композицію BeLoved дует Astronata записував на британському лейблі Slime Recordings. У найближчих планах: вихід EP і презентація кліпу, створеного в Сан-Франциско.

AstronataНата та Ілля познайомилися в соціальних мережах, коли співачка готувала черговий трек Pur:Pur. Перша спільна робота про оголенні почуття Adam вийшла рік тому. Перебуваючи на зв'язку 24/7 та створюючи музику для проекту Astronata (планувався як сольний проект Нати), артисти не помітили, як випадково закохалися. 

«Коли записали перший трек Beloved, я навіть не здогадувалася, що це вже не сольний проект, а дует. Уклавши в свідомість, що без Іллі не хочу нічого робити, речі стали на місця. Любов, душа, щирість і чесність — все, як я люблю», — поділилася Ната.

AstronataІлля зізнався, що спочатку гадки не мав, що робити далі з цим треком.

«Це був крик душі. Було сумно тому, що Нати не було поруч. І ці перепади динаміки композиції перегукувалися з перепадами інтенсивності моїх переживань», — розповів він.

Коли перший трек був готовий, музиканти представили його британському лейблу Slime Recordings, який спеціалізується на андеграундній музиці в стилях Downtempo, Chill, Future Garage, Liquid D & B, Juke. За останні десять років лейбл випустив таких артистів як Phaeleh, Submerse, Enigma Dubz, BSN Posse та A.Fruit. Артисти швидко підписали з лейблом контракт.

«В Україні завжди була одна з найбільш винахідливих електронних сцен у світі, тому це честь знайти такий проект, як Astronata, і співпрацювати з ним. Ілля і Ната не бояться перетинати жанрові кордони і досліджувати звуки, а поєднання голосу Нати та продакшну Іллі воістину чарівне», — відначив власник і засновник Slime Recordings Енді Бі.

Все, що ви пропустили: виступи фіналістів відбору на «Євробачення»

Зимний плей-лист

5 лучших фиолетовых шампуней для поддержания цвета волос