«Не співайте для вбивць». Джастіна Бібера попросили відмовитися від виступу в Саудівській Аравії

На концерті також планують бути A$AP Rocky, Девід Гетта та Джейсон Деруло  

Канадського виконавця Джастіна Бібера попросили відмовитися від виступу в Саудівській Аравії. Відкритого листа співаку написала Хатідже Дженгіз, наречена вбитого журналіста Джамаля Хашоґджі. Її публікацію розмістили в The Washington Post.

«Не співайте для вбивць мого коханого Джамаля. Будь ласка, висловіться та засудіть його вбивцю — Мухаммеда ібн Салмана. Ваш голос почують мільйони», — написала дівчина у зверненні. 

Instagram: @justinbieber

Хатідже Дженгіз також зауважила, що Джастін Бібер, відмовившись від концерту, чітко покаже, що «вважає справедливість та свободу важливішими за гроші».

5 грудня Джастін Бібер планує виступити в Саудівській Аравії на Гран-прі «Формули-1». На концерті також мають бути інші артисти: A$AP Rocky, Девід Гетта та Джейсон Деруло. Міжнародна організація Human Rights Watch вже звернулася до артистів, щоб вони відмовилися від виступів у Саудівській Аравії. Такі заходи можуть відволікти увагу від проблеми з правами людини в країні.

Нагадаємо, журналіста Джамаля Хашоґджі вбили восени 2018 року в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі. Він приїхав туди, щоб забрати документи, необхідні для весілля. У своїй професійній діяльності журналіст критикував режим Саудівської Аравії. За даними американської розвідки, замовником вбивства став спадковий принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Невестам на заметку: какие документы нужно менять после...


Як прийняти невизначеність: 12 правил від Джордана Пітерсона...


Читайте также
Популярные материалы