Названо найкращого вчителя України

В Києві вручили премію Global Teacher Prize Ukraine 2017, котра покликана вшанувати кращих шкільних вчителів країни

Global Teacher Prize – це світовий конкурс учителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано, щоб підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їх зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

В Україні цього року вперше вручили Global Teacher Prize Ukraine 2017, і переможцем став 71-річний вчитель фізики та астрономії у Чернівецькому ліцеї №1 Паул Пшенічка. Ще у 1991 році він створив для обдарованих учнів наукове товариство "Квазар", члени якого реалізували понад 150 дослідницьких проектів.

Кращий вчитель України отримав 100 000 гривень, рік безкоштовного підвищення кваліфікації та поїздку на Global Education and Skills Forum 2018 в Дубай.


Реклама

Популярні матеріали

Dwelling in Time: Millie Yang on architecture, memory and cultural...


10 трендових речей для базового зимового гардероба


Об'ємні пальта на зиму: добірка від світових та українських...


Читайте також
Популярні матеріали