Найбільш зворушливе послання: принцеси Беатріс і Євгенія попрощалися з Єлизаветою ІІ

Сестри вшанували пам’ять своєї бабусі

На початку вересня світ облетіла сумна звістка: у віці 96 років померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ, яка протягом 70 років очолювала монархію. Ця втрата не залишила байдужим нікого, однак особливо вона вплинула на життя членів королівської сім’ї.

Принцеси Беатріс і Євгенія

Доньки скандально відомого принца Ендрю — принцеси Беатріс і Євгенія поділилися в Instagram архівною світлиною з Єлизаветою ІІ та залишили зворушливе та дуже особисте послання, присвячене бабусі.

«Ми не могли знайти сил, щоб передати словами те, що відбувається в наших душах відтоді, як ти залишила всіх нас. Були сльози та сміх, мовчання та балаканина, обійми та самотність. Це колосальна втрата для нас, наша улюблена королево та бабусю. Ми, як і багато хто, думали, що ти житимеш вічно. І ми всі надзвичайно сильно за тобою сумуємо», — написали сестри-принцеси.

Беатріс та Євгенія назвали Єлизавету ІІ своїм «провідником», «матріархом» та «рукою підтримки». Вони зазначили, що бабуся дала їм важливі життєві уроки, які вони запам’ятають назавжди.

Принцеси Беатріс і Євгенія

«Дякуємо за сміх, за збирання вересу та малини, за  солдатські марші, за наші чаювання, за втіху, за радість. Ти ніколи не дізнаєшся, який вплив справила на нашу сім’ю та багатьох людей у ​​всьому світі. Весь світ оплакує тебе, і висловлення пошани змусили б тебе усміхнутися. Усі вони про те, яким видатним лідером ти є. Ми дуже раді, що ти возз’єдналася з дідусем. До побачення, люба бабусю, для нас честь бути твоїми онуками, і ми дуже пишаємося тобою».

Сестри-принцеси не забули згадати і принца Чарльза, який після смерті матері став королем Чарльзом ІІІ. Вони впевнені, що він наслідуватиме приклад Єлизавети ІІ, оскільки також присвятив усе життя служінню.

Нагадаємо, що принц Гаррі також висловився про смерть Єлизавети ІІ.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали