«Наша спільна, одна на всіх реальність». Гурт «Океан Ельзи» представив кліп на нову пісню «Квіти мінних зон»

Події в кадрі відбуваються у двох вимірах

Український гурт «Океан Ельзи» представив кліп на нову пісню «Квіти мінних зон». За основу для відео музиканти взяли ідею режисера Олега Томіна, коли в кадрі відбуваються події у двох вимірах — як життя в тилу, так і бойові дії на фронті.

«Це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки — війна, на відстані руки — тил. Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення "все добре у нас", "я норм", "живий" або просто "+". І тут же — лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метра своєї країни. І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту», — зазначив гурт.

Пісня «Квіти мінних зон» мала б увійти до нового альбому «Океану Ельзи», який гурт збирався представити у квітні цього року. 

Також музиканти закликають українців долучитися до проєкту #ДорогиПеремоги, щоб зібрати гроші на авто для військових. Кошти, які гурт отримає від монетизації кліпу та пісні на музичних платформах, також підуть на допомогу ЗСУ. 


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали