«Вічна пам’ять і вічна слава усім борцям за волю України!»: День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність нашої країни

Вшановуємо подвиги загиблих героїв 

Сьогодні, 29 серпня, в Україні вшановують пам’ять захисників, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цього дня у 2014 році під час виходу з «Іловайського котла» загинули, зникли безвісти або отримали поранення близько тисячі українських військових.

День пам’яті захисників України

День пам’яті було офіційно встановлено Указом Президента України у 2019 році для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

«Сьогодні і повсякчас вшановуємо памʼять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, — написав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. — Не забудемо подвигів українських героїв, які у боротьбі за Батьківщину, за вільне майбутнє рідних і близьких віддали найцінніше — свої життя… Схиляємо голови перед хоробрістю та вірністю наших воїнів. Вічна пам’ять і вічна слава усім борцям за волю України!»

День пам’яті захисників України


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Читайте також
Популярні матеріали