На Гвінет Пелтроу подали до суду

Заплутана ситуація

Всесвітньовідома акторка Гвінет Пелтроу постала перед судом через «лижну аварію», що сталася у 2016 році. За словами позивача, вона збила його через своє «свідоме ігнорування людей» та завдала йому черепно-мозкової травми. Своєю чергою адвокат кінозірки стверджує, що позивач прагне лише отримати свої 15 хвилин, а його позов — «справжній грабунок». Про це повідомляє The New York Post.

Гвінет Пелтроу

До суду на Гвінет 76-річний Террі Сандерсон подав ще у 2019 році, заявивши, що вона назавжди змінила хід його життя, коли врізалася в нього на курорті Дір-Веллі 26 лютого 2016 року, спричинивши струс мозку, чотири зламаних ребра та черепно-мозкову травму.

«Лижники, які відволікаються, спричиняють аварії. Підсудна Гвінет Пелтроу знала, що дивитися на гори та вбік під час катання на лижах було небезпечно, — сказав адвокат позивача Лоуренс Бюлер перед присяжними на початку процесу. — І вона знала, що кататися на лижах таким чином було необачно».

Гвінет Пелтроу

За його словами, Гвінет відвернулася, коли один із її дітей вигукнув: «Мамо, мамо, дивись, як я катаюся на лижах». Пелтроу дивилася вгору, а поглянувши вниз, закричала та в‘їхала в спину Террі Сандерсона. Чоловік впав обличчям у сніг і лежав без свідомості. Адвокат стверджує, що акторка втекла з місця аварії.

Сандерсон вимагає від Гвінет Пелтроу 300 тисяч доларів компенсації. Спершу він просив 3,1 мільйона, проте суд постановив, що він не має на це права.

Гвінет Пелтроу

Гвінет подала зустрічний позов, стверджуючи, що саме Террі Сандерсон переїхав її. Вона вимагає 1 мільйон доларів і покриття її судових витрат.

«Пелтроу дуже добре пам’ятає, що сталося. Вона насолоджувалася катанням на лижах зі своєю сім’єю у відпустці в Юті, коли позивач, який був вище по схилу від міс Пелтроу, врізався їй у спину», — заявив адвокат Гвінет.

За його свідченнями, за декілька годин після аварії Сандерсон надіслав листи своїм донькам зі словами: «Я знаменитий». З того часу він був «одержимим» ідеєю подати до суду на Гвінет.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали