С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

ЧТО КОСМЕТОЛОГИ НИКОГДА НЕ НАНЕСЛИ БЫ СЕБЕ НА...

НАШ ОТВЕТ ХОЛОДАМ: СВИТЕР С ВЫСОКИМ ГОРЛОМ

МОНИКА БЕЛЛУЧЧИ СТАЛА БЛОНДИНКОЙ

Містичні «Танці з зірками»: Влад Яма станцював з Лесею Нікітюк, а Monatik з Michelle Andrade

А Катерина Кухар звела в одному номері двох найзатятіших суперників

Фото: instagram/tanci1plus1

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Учора на телеканалі «1+1» вийшов десятий ефір «Танців з зірками». Випуск пройшов під темою «Обмін партнерами» в стилі містичної вечірки. Компанію беззмінному ведучому Юрію Горбунову на зірковому балконі склав Павло Зібров, який постав в образі Миколи Гоголя.

Павло Зібров

Відкрили ефір Денис Берінчик та Ілона Гвоздьова. Новоспечена пара виконала запальну ча-чу.

Денис Берінчик та Ілона ГвоздьоваПавло Вишняков та Яна Заєць показали емоційний пасодобль.

Павло Вишняков та Яна ЗаєцьЛеся Нікітюк вирішила представити Женю Кота в новому амплуа – гумористичному. Але не склалося. На жаль, танцівник досі перебуває в лікарні з набряком легень. Як і минулої неділі, на паркет замість нього вийшов Дмитро Жук. Цього вечора разом з Лесею він виконав запальне диско.

Michelle Andrade станцювала віденський вальс із Максом Єжовим, а Ігор Ласточкін – контемпорарі з Катею Белявською.

Michelle AndradeІгор ЛасточкінІраклі Макацарія та Юлія Сахневич показали на паркеті вампірську сагу.

Іраклі Макацарія та Юлія СахневичВтім вечір запам’ятався не тільки зміною партнерів. Уперше глядачі побачили виступи суддів з учасниками.

Влад ЯмаКожен із них сформував свою команду з двох пар. До команди Monatik увійшли Денис Берінчик і Катя Белявська та Michelle Andrade і Діма Жук.

У свою команду найсуворіша суддя Катерина Кухар зумисне обрала одвічних конкурентів, які їй найбільше подобаються, – Павла Вишнякова з Юлею Сахневич та Іраклі Макацарія з Яною Заєць.

Натомість король бального танцю Влад Яма обрав до своєї команди Лесю Нікітюк і Макса Єжова та Ігоря Ласточкіна й Ілону Гвоздьову.

Лідером десятого ефіру за оцінками суддів стали Іраклі Макацарія та Яна Заєць. Однак це не вберегло пару від зони ризику. Разом з ними там опинилися Денис Берінчик і Катя Белявська (третій ефір поспіль), а також Michelle Andrade та Женя Кот.  Однак, згідно з правилами проекту, у вечір обміну партнерами жодна пара не залишила паркет. А всі глядацькі голоси будуть додані учасникам наступного ефіру.

Танці з зірками