MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

5 ФІЛЬМІВ, ФІНАЛ ЯКИХ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕДБАЧИТИ...

ЯК НАСПРАВДІ ВАРТО СВЯТКУВАТИ 8 БЕРЕЗНЯ:...

Мішель Андраде, Кароліна Ашіон та інші українки у соціальному спецпроєкті

Про те, як суспільство ставиться до їхньої етнічної інакшості

Рейтинг статьи / 0
3 5 7

В Україні випустили особливий настінний календар на 2021 рік - його героїнями стали відомі неетнічні українки, які розповідають про ставлення українського суспільства до міжетнічних родин та, зокрема, жінок. 

Календар під назвою “Своя” зібрав історії тринадцяти героїнь - різних на вигляд та різних за етнічним походженням жінок, які живуть та реалізуються в Україні. Серед героїнь проєкту: популярна співачка Michelle Andrade, головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва, телеведуча Кароліна Ашіон, заступниця Міністра економіки України Світлана Панаіотіді, громадські діячки, фотографки, дизайнерки та та мисткині.

За задумом авторок, календар покликаний привернути увагу до мультикультурності українського суспільства, а також сприяти  подоланню негативних гендерних стереотипів та міжетнічних упереджень серед українців. 

“Своя народилась після того, як ми з подругами почули історію тринадцятирічної дівчинки, яка живе і навчається в Києві. Через свій колір шкіри, вона щодня стикається із  надмірною і часто негативною увагою. Нам захотілось показати цій дівчинці і тисячам тих, про історії яких ми не знаємо, що різних на вигляд і різних за походженням українок багато, і що кожна з них так само як і я – своя в Україні. Хочеться аби голос різноманіття був почутий, аби дівчатка та жінки, які стикаються з нетерпимістю, надихались історіями наших героїнь, і відчували себе своїми” - Світлана Заліщук, співавторка ідеї.

Героїні та авторки ідеї планують дарувати календар українським громадскьким діячам, лідерам думок, а також найбільш активним учасникам кампанії Своя у соціальних мережах. Таким чином авторки проєкту хочуть сприяти позитивному висвітленню мультикультурності та толерантності у суспільстві, посилити голос жінок у медіа.

Календар “Своя” став першим етапом великої соціальної кампанії, яка передбачає випуск документального фільму про переваги та труднощі життя і реалізації жінок різного етнічного походження в Україні, публікації їхніх історій у мережі та українських медіа. 

Кожен охочий може завантажити календар на сторінці проєкту

Кампанія реалізується спільно з громадською організацією “Центр спільних дій”, виданням “Українська правда” за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту (НДІ) та Міжнародного фонду “Відродження”.

Мішель Андраде

Зара Гусейнова

Севгіль Мусаєва

Марина Карпій та Лізі

Лаура Марті, Христина Марті, Ніна Баласанян

 

 

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Под запретом: 9 блюд, которые не ест Королева Елизавета II

«Мультяшный» принт: Все о новом тренде с Instagram

Пирог из слоеного теста с сосисками: пошаговый рецепт

9 правил как вывести лишнюю воду из организма и избавиться от отеков

Как сделать волосы густыми: отвечает эксперт