ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

О ЛЮБВИ, ПОДРУГАХ И ОРГАЗМЕ: ЛУЧШИЕ ЦИТАТЫ...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

«Можу його посварити», — Олена Зеленська розкрила таємниці спільного життя з президентом України

Перша леді дала інтерв’ю «ТСН.Тиждень»

Фото: Instagram/olenazelenska_official

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

Олена Зеленська зізналася, що вдома вони з Володимиром намагаються не говорити про роботу. Інколи вона може посварити чоловіка, але робить це вкрай рідко. 

«Я не можу його сварити щодо заяв. І ми намагаємося вдома менше говорити про роботу. Але, якщо мені захочеться, можу його посварити. Ніхто не забороняє», — прокоментувала Олена.

Олена і Володимир Зеленські

За словами Зеленської, через активну політичну діяльність у неї немає достатньо часу, щоб приділити його дітям. Втім  вона усвідомлювала, як зміниться їхнє життя після інавгурації. У статусі першої леді вона має намір зосередити свою діяльність, передусім, на реформуванні шкільного харчування. Своє рішення вона пояснила низькою якістю приготованої їжі у школах та вкрай жахливим обслуговуванням. Дізнавшись про проблеми дітей, коли, за їхніми словами, біля тарілки може пробігти тарган, чи подають просрочену страву, Олена Зеленська вирішила знайти шляхи покращення якості харчування у школах. Дружина президента зізналася, що мріє про державне фінансування. 

«Ми хочемо зробити класифікацію шкіл, яким держава буде допомагати по-різному. Є школи, в яких зовсім нічого немає. Тобто там буде більше фінансування».

Олена Зеленська

За словами першої леді українські школярі також підтримують раціон харчування зі зменшеною кількістю вуглеводів. Для цього Олена Зеленська розглядає іноземний досвід. 

«У деяких країнах дітям дають склянку молока і вони примусово його випивають. А якщо у нас буде програма яблуко для дитини? У нас яблука просто гниють на Західній Україні. Їх дуже багато. Вас це не обурить?» — запитувала перша леді школярів.

Діти голосують «за» безкоштовні вітаміни. Вони ще й пропонують виховувати кулінарні звички у дорослих, бо самі вже свідомо ставляться до того, що їдять. 

«Діти все розуміють, хочуть змін. А дорослі, на жаль, мені здається, не розуміють, чому котлети з кашою — це для вжитку щодня погано. У понеділок добре. А у вівторок — давайте ще й салатик додамо», — зазначає вона. 

Олена Зеленська

Крім цієї реформи, яку разом із командою готували півроку, Олена Зеленська має чимало й інших планів: це і здоров'я дітей, і культурна дипломатія.  

«Я хочу щось робити заради гендерної рівності і проти ейджизму. Також мене дуже цікавить безбар'єрність та доступ всіх людей до усіх послуг». 

Олена Зеленська

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«З тобою я зможу все на світі, бо моє щастя — це ти», — Володимир Зеленський зворушливо привітав дружину з днем народження