Моніка Беллуччі підтвердила роман з Тімом Бертоном

Це офіційно

Легендарна італійська акторка Моніка Беллуччі вперше прокоментувала чутки про роман з 64-річним американським кінопродюсером Тімом Бертоном. У лютому цього року знаменитостей помітили разом під час романтичної вечері у Парижі, проте лише зараз стало відомо про те, що їх пов`язують саме романтичні стосунки. Приємними новинами про своє особисте життя Беллуччі поділилася з виданням ELLE France.

«Що я можу сказати… По-перше, я рада, що зустріла цю людину. Це одна з тих зустрічей, які рідко трапляються в житті. Я знаю цю людину, я кохаю його, і ось я йду на зустріч з режисером і починається чергова пригода. Я кохаю Тіма. Я дуже поважаю Тіма Бертона», — зізналася Моніка.

За інформацією, стосунки пари розпочалися у жовтні 2022 року на кінофестивалі імені братів Люм`єр у Ліоні. Нагадаємо, після розлучення з актором Венсаном Касселем, від якого Беллуччі має двох доньок, вона перебувала у стосунках з французьким скульптором Ніколя Лефевром з 2017 до 2019 року. Тім Бертон був одружений з акторкою Геленою Бонем Картер, однак у 2014 році зірки розлучилися, домовившись про спільну опіку над дітьми.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали