MONATIK презентував воєнний EP «ART Оборона»

Нова робота українського артиста

MONATIK презентував перший воєнний ЕР «ART Оборона». Нова робота артиста — це свідома повість сучасних літ, у якій поєдналися соціальна терапія, одкровення та акустичне проникливе виконання поезії. EP можна послухати на стримінгових платформах. 

«ART Оборона» складається з епілогу, основної частини (трьох пісень, які артист уже виконував ексклюзивно на благодійних концертах задля збору коштів на допомогу ЗСУ, та прем’єрної пісні «Пригорни»), а також прологу в прочитанні вірша синами артиста — Данилом і Платоном.

«Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, досі триває. Принаймні ті думки, які на сьогодні вдалося перетворити у вірші й музику у команді з неймовірним саундпродюсером RMNK. Історія війни в кожного своя, дуже схожа, тяжка і страшна, проте з вірою у майбутнє. З вірою в нашу перемогу. Майже 5 місяців тривоги, страждання, страху і гніву, спроб відшукати себе, всю сім’ю в розбитих мріях перетворились на майже 19 хвилин музичних роздумів. Сьогодні найголовніше — не втратити надію, тож маю надію, що "Art Оборона" не отримає продовження і війна скоро зникне з України», — поділився співак. 

На обкладинці «ART Оборони» також фігурує письмова версія альбому. 

Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали