MONATIK представив кавер-версію пісні «Старі фотографії»

Запис став одним із саундтреків до фільму «Я, «Побєда» і Берлін» за повістю Кузьми Скрябіна

Вперше в історії українського кіно відомі музиканти записали кавер-версії 16 пісень культового українського гурту «Скрябін». Треки можна буде почути в пригодницькому роуд-муві «‎‎Я, «Побєда» і Берлін», знятому кінокомпанією Star Media за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Прем`єру на великих екранах заплановано на весну 2022 року.

«Старі фотографії» — беззаперечний хіт, який з легкістю процитують не лише фанати гурту «Скрябін». Тож не дивно, що кавер саме на цю пісню став початком масштабного музичного промо від творців фільму. До того ж саме «Старі фотографії» найбільше перегукуються з ідеєю та настроєм майбутнього кінохіта. Нове звучання їй подарував відомий артист та автор пісень, хореограф і композитор MONATIK. Ось що він сам каже про цю пісню:

«Як же я люблю цю пісню! Ми відчували величезну відповідальність і хвилювання під час роботи над цим твором. Велика честь його виконувати. Дякуємо за довіру всім творцям фільму за книгою геніального Кузьми Скрябіна. Я з нетерпінням чекаю прем’єру стрічки «Я, «Побєда» і Берлін».

Монатік

Режисер Ольга Ряшина та продюсери фільму об`єднали різні за стилем, подачею, поглядом треки в крутий мікс, який дозволить перейнятися атмосферою стрічки та епохою 90-х, відчути весь спектр емоцій, прожити разом з героями карколомні пригоди. 


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Читайте також
Популярні матеріали