ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ...

ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

«БЫТЬ НЕБЕЗУПРЕЧНОЙ — ЭТО ПРЕКРАСНО», — 10...

СТРАШНО КРАСИВО: 10 ОРИГИНАЛЬНЫХ ИДЕЙ МАКИЯЖА...

53-ЛЕТНИЙ «ТАНЦУЮЩИЙ МИЛЛИОНЕР» ДЖАНЛУКА...

«У мене діагностували рак», — Міка Ньютон вперше розповіла про хворобу

Співачка зробила відверте зізнання Каті Осадчій

Фото: mikanewton

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

В української співачки Міки Ньютон, яка 2018 року вийшла заміж за американця Кріса Сааверда та переїхала до Каліфорнії, діагностували рак яєчника. Після кількох операцій хворобу вдалося подолати. Про це Оксана Грицай (справжнє ім’я артистки, — ред.) розповіла в передачі «Світське життя».

Міка Ньютон розповіла про рак

«Дуже сильно ми стресонули минулого року. Я захворіла на рак. Я вперше про це кажу, у мене аж мурахи йдуть шкірою. Моя мама дуже не хотіла, щоб я про це говорила. Тому я приїхала сюди показатися, що я здорова і все в мене нормально», — зізналася вона.

Хвороба настигла співачку зненацька, із перших симптомів було здуття живота. Після чого співачка активно почала займатися спортом і сіла на дієту.

 «Мені тоді було 33 роки. Дівчата в такому віці зазвичай не хворіють на рак яєчника, це зазвичай зачіпає більш зрілих жінок. Ми перевіряли у чотирьох лабораторіях і ніхто не хотів у це вірити. Але маємо те, що маємо», — згадала Міка Ньютон.

«Операція за операцією: одна, друга, потім ще одна. Мені пощастило, бо моя лікарка була молодою і пообіцяла не вбивати мій організм, адже я прагну стати мамою, — поділилася вона. 

Вона закликала всіх жінок не нехтувати регулярним медичним оглядом.

«Думаю, це проблема молодих людей, у яких робота-робота-робота. Тому я дійсно закликаю всіх жінок перевірятися хоча би раз на рік», — наголосила зірка.

Співачка розуміє, що має минути 3-5 років, аби пересвідчитися, що хвороба відступила остаточно. Проте Міка Ньютон вірить в найкраще.

Нагадаємо, Міка Ньютон представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» у 2011 році. Тоді з піснею Angel вона посіла четверте місце.

ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ

Для тех, кто любит эстетику и свободу

«У мене виявили злоякісну пухлину, і я починаю боротися», — Алла Мазур

10 легких фильмов, чтобы расслабиться после рабочего дня

10 главных трендов в интерьере 2021 года

От Парижа и до Луны: завораживающий танец Марион Котийяр в мини-фильме Chanel №5